"Таїна слова"

                   гурток працює з 2002 року

        

Метою діяльності літературного гуртка є розвиток творчих здібностей студентів, поглиблення їхніх знань з теорії та історії літератури, забезпечення умов для спілкування молоді, яка цікавиться літературою і робить перші кроки у реалізації свого творчого потенціалу.


            Діяльність гуртка не обмежується аудиторними засіданнями, на яких відбуваються обговорення перших літературних спроб студентів, знайомство з новинками сучасного літературного процесу, читання і обговорення текстів представників того чи іншого творчого стилю.  Окрім того, традиційними стали зустрічі гуртківців у Лесиному Гаю та в музеї родини Драгоманових.

          За період існування гуртка його робота висвітлювалася місцевим телебаченням. Гуртківці беруть участь у щорічних  обласних конкурсах „Об’єднаймо серця і долоні”, «Собори душ своїх бережіть», щоразу посідаючи не нижче 2-го місця. В обласному конкурсі студентської творчості «Поетична весна» завжди посідають призові місця: у 2004 році перше місце здобула Маша Левковська, у 2005 - перемогла Наташа Сніжко, а в 2014 - Іра Кайдалова. Друге місце посідали Андрій Строченко (2011), Олексій Остапенко (2012), Таня Кошова (2013).

               Удруге за 10 років цей конкурс проводився на базі нашого училища.

     Студентські роботи друкувалися у місцевій пресі, а зараз – в загальнооучилищній стінгазеті.